Jutrzenka Cegłów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Polonez Mordy - LZS Starawieś 3:0
  • Hutnik II Huta Czechy - Liwia Łochów 0:7
  • Olimpia Latowicz - Legion Grębków 5:2
  • Iskra Kotuń - Niwa Tęczki 5:2
  • Fenix II Siennica - Zryw II Sobolew 1:0
  • Jutrzenka Cegłów - Tajfun II Jartypory 5:0
  • LUKS Ruda Wolińska -
  •        

Ostatnie spotkanie

Jutrzenka CegłówTajfun II Jartypory
Jutrzenka Cegłów 5:0 Tajfun II Jartypory
2016-09-25, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Zryw II SobolewJutrzenka Cegłów
Zryw II Sobolew   Jutrzenka Cegłów
2016-10-02, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 116, wczoraj: 171
ogółem: 372 042

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pełna kontrola

  • autor: rafalduda, 2016-09-26 09:45

JUTRZENKA CEGŁÓW – TAJFUN II JARTYPORY 5:0
1:0 Wadas (Malinowski)
2:0 K.Branicki (Sikorski)
3:0 Wadas (Czerwonka)
4:0 K.Branicki (Czerwonka)
5:0 Duda (Wadas)

Zawadka – Wąsowski K., M.Branicki (Reda) , Sikorski, M.Wąsowski – Malinowski, Śluzek (Walas), Czerwonka, K.Branicki (Michał Rutkowski), Duda (Mariusz Rutkowski) – Wadas   

 


Pewne zwycięstwo!

  • autor: rafalduda, 2016-09-12 16:13

JUTRZENKA CEGŁÓW - LUKS RUDA WOLIŃSKA 5:0

1:0 Walas (Śluzek)
2:0 Duda (rzut karny)
3:0 Walas (Duda)
4:0 Branicki M. (bezpośrednio z rzutu wolnego)
5:0 Reda (Wadas)
 

Zawadka - Sikorski, Branicki M., Branicki K., Wąsowski M. - Kowalczyk (Biały),  Malinowski,                   Śluzek (Branicki P.), Duda (Sadoch) - Walas (Reda), Wadas

 


Pechowy Remis

  • autor: rafalduda, 2016-09-12 16:05

JUTRZENKA CEGŁÓW - POLONEZ MORDY 2:2

1:1 Wadas (Czerwonka)

2:1 Czerwonka

Zawadka - Kowalczyk, Branicki K., Branicki M., Wąsowski M., Rutkowski Mar. (Rutkowski Mich. (Filipiec)), Czerwonka, Malinowski, Duda (Wąsowski K.) - Reda (Śluzek), Wadas  


Wymęczone zwycięstwo

  • autor: sikorjc, 2016-08-29 19:49

FENIX II SIENNICA  -  JUTRZENKA CEGŁÓW  1:2 (1:0)

 

1:1 Reda (as.Mich.Rutkowski)

1:2 K.Branicki (as.Duda)

 

Zawadka-Sikorski(35'Mich.Rutkowski) K.Wąsowski(60' Sadoch), M.Branicki, M.Wąsowski- Reda(85'Biały) K.Branicki(c), Malinowski, Mar.Rutkowski- Walas(45'Duda), Wadas

Żółta kartka: K.Branicki


X MEMORIAŁ im. MARKA SPODARA

  • autor: sikorjc, 2016-08-20 22:57

W niedziele 21 sierpnia o godz 14 na Orliku w Cegłowie odbędzie się X Memoriał im. Marka Spodara.

fotorelacja: http://www.marek-spodar.waw.pl/?page_id=167


Archiwum aktualności


Mecz 2016-09-25, 16:00


herb Jutrzenka Cegłów 5:0 herb Tajfun II Jartypory
Jutrzenka Cegłów   Tajfun II Jartypory

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Polonez Mordy 3:0 LZS Starawieś
Hutnik II Huta Czechy 0:7 Liwia Łochów
Olimpia Latowicz 5:2 Legion Grębków
Iskra Kotuń 5:2 Niwa Tęczki
Fenix II Siennica 1:0 Zryw II Sobolew
Jutrzenka Cegłów 5:0 Tajfun II Jartypory
LUKS Ruda Wolińska

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Tajfun II Jartypory - LUKS Ruda Wolińska
Zryw II Sobolew - Jutrzenka Cegłów
Niwa Tęczki - Fenix II Siennica
Olimpia Latowicz - Iskra Kotuń
Liwia Łochów - Legion Grębków
LZS Starawieś - Hutnik II Huta Czechy
- Polonez Mordy

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kontakty